niedziela, 15 grudnia 2013

Wyczesana niedziela

Hej :)

Dzisiaj będzie krótko i na temat. Mianowicie post dotyczy ulubionych kosmetyków z ostatnich dwóch tygodni.

czwartek, 12 grudnia 2013

Czwartkowe zamotanie :)

Hejka!
Nie było mnie troszkę, choroba mnie rozłożyła na cacy..

To w związku z czwartkiem kolejna porcja motywacji (także dla mnie samej), ponieważ sama mam z tym problem i wiecznie brakuje mi chęci, by skończyć coś, co już zaczęłam..

czwartek, 5 grudnia 2013

Czwartkowe zamotanie :)

Witajcie!
Pokażę Wam, co ostatnio zrobiłam pod wpływem chwili, tym bardziej, że spotkał mnie niesamowity zawód w jednej ze spraw życiowych... Ale ja przecież nie o tym :)

wtorek, 3 grudnia 2013

Kulinarny wtorek - marchewka z groszkiem

Hej :)
Dziś chciałabym podzielić się z Wami wypróbowanym kilka razy przepisem na doskonały dodatek do obiadu jakim jest marchewka z groszkiem.

niedziela, 1 grudnia 2013

Wyczesana niedziela :)



Przedstawiam Wam historię moich włosów w ogólnym zarysie..

Będąc małą dziewczynką miałam rzadkie, cieniutkie włoski w kolorze platynowego blondu. Mama ciągle wspomina o tych jaśniutkich włosach ;) Później ściemniały (niestety) do naszego popularnego europejskiego mysiego blondu, natomiast nigdy nie były dłuższe niż do łopatek. Wiecznie miałam podcinane włosy, gdyż były „lichutkie, cienkie, taki cienki mysi ogonek”. Zdaniem najbliższych nie bardzo nadawały się do zapuszczania. Do dziś mam niezbyt gęste te włosy, katowane różnymi zabiegami, takimi jak farbowanie, rozjaśnianie (czasem przechodząc z jasnego koloru na ciemny, a gdy farba zeszła z powrotem rozjaśniane), codzienne prostowanie, suszenie, tarcie ręcznikiem, szarpanie szczotką, do pewnego czasu niepielęgnowanie w jakiś szczególny sposób...

czwartek, 28 listopada 2013

Czwartkowe zamotanie



Hej :)

W dzisiejszym poście powiem Wam coś o moim hobby, którym jest szydełkowanie. Może uda mi się nawet wkleić kilka zdjęć moich prac (wiecie.. jestem laikiem w prowadzeniu bloga). Aktualnie jestem w trakcie kilku różnych robótek, co znacznie przedłuża czas do ukończenia ich. Nie są to też prace jakieś super szczególne, biorąc pod uwagę inne blogerki zajmujące się szydełkowaniem czy innymi robótkami. 

wtorek, 26 listopada 2013

Kulinarny wtorek - krupnik



Witam!

Dzisiaj proponuję luźny temacik ;) Będzie łatwy krupnik…

Nie przykładam uwagi do przepisów w internecie. Wszystkie modyfikuję tak, żeby było łatwo, lekko i przyjemnie. Czasem wyszukuję kilka różnych przepisów, „miksuję” i przerabiam, by było dobre.

poniedziałek, 25 listopada 2013

Witam poniedziałkowo :)



Dziś podjęłam decyzję o założeniu tego bloga. Myślałam o tym dość długo, gdyż zastanawiałam się, czy starczy mi tematów do pisania, albo czy w ogóle ktoś zainteresuje się tematami poruszanymi na blogu.

Poniekąd będzie on zbiorem przepisów, prac, kosmetyków, które się sprawdziły, bądź nie.