Dziś podjęłam decyzję o założeniu tego bloga.
Myślałam o tym dość długo, gdyż zastanawiałam się, czy starczy mi tematów do
pisania, albo czy w ogóle ktoś zainteresuje się tematami poruszanymi na blogu.
Poniekąd będzie on zbiorem przepisów, prac, kosmetyków, które się sprawdziły,
bądź nie.
Internetowy pamiętnik/dziennik, nazwać to można, jak kto chce :) Będzie więc o włosach, paznokciach, jedzeniu, zakupach..
Internetowy pamiętnik/dziennik, nazwać to można, jak kto chce :) Będzie więc o włosach, paznokciach, jedzeniu, zakupach..
Zaznaczam, że nie jestem ekspertem w żadnej z tych
dziedzin. No.. Zakupy wychodzą mi najlepiej, nie ma co ukrywać :P Będę pisała o
tym, co lubię :)
po prostu.
Mam nadzieję, że ktoś od czasu do czasu zajrzy, być
może się zainspiruje, skorzysta, zostawi komentarz.. Zobaczymy, co będzie dalej :)
Serdecznie pozdrawiam!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz