poniedziałek, 25 listopada 2013

Witam poniedziałkowo :)



Dziś podjęłam decyzję o założeniu tego bloga. Myślałam o tym dość długo, gdyż zastanawiałam się, czy starczy mi tematów do pisania, albo czy w ogóle ktoś zainteresuje się tematami poruszanymi na blogu.

Poniekąd będzie on zbiorem przepisów, prac, kosmetyków, które się sprawdziły, bądź nie.
Internetowy pamiętnik/dziennik, nazwać to można, jak kto chce :) Będzie więc o włosach, paznokciach, jedzeniu, zakupach.. 
Zaznaczam, że nie jestem ekspertem w żadnej z tych dziedzin. No.. Zakupy wychodzą mi najlepiej, nie ma co ukrywać :P Będę pisała o tym, co lubię :) po prostu.


Mam nadzieję, że ktoś od czasu do czasu zajrzy, być może się zainspiruje, skorzysta, zostawi komentarz.. Zobaczymy, co będzie dalej :)

Serdecznie pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz