czwartek, 28 listopada 2013

Czwartkowe zamotanie



Hej :)

W dzisiejszym poście powiem Wam coś o moim hobby, którym jest szydełkowanie. Może uda mi się nawet wkleić kilka zdjęć moich prac (wiecie.. jestem laikiem w prowadzeniu bloga). Aktualnie jestem w trakcie kilku różnych robótek, co znacznie przedłuża czas do ukończenia ich. Nie są to też prace jakieś super szczególne, biorąc pod uwagę inne blogerki zajmujące się szydełkowaniem czy innymi robótkami. 

Zacznijmy od początku... Przygodę z szydełkiem zaczęłam około półtora roku temu. Zaraziła mnie tym moja ciocia, która lubuje się w tworzeniu serwetek, aniołków czy innych drobnych w strukturze rzeczy. Ja natomiast zawsze wolałam „grubsze” rzeczy typu szaliki, kominy, udało mi się córce zrobić też czapeczkę z motylkiem :) która wraz ze wzrostem pociechy też jest odpowiednio przerabiana, aby ciągle była dobra. Próbowałam też zrobić maskotkę, ale poszczególne elementy ruszały się bardziej niż musiały, a nawet ucho odpadło, co jednoznacznie pokazuje, że ciągle się uczę… W kolekcji zrobionych rzeczy mam też włóczkowe broszki, które swego czasu cieszyły się sporym zainteresowaniem kobiet w mojej rodzinie.

Czy któraś z Was też lubi szydełkować bądź tworzyć jakieś ładne rzeczy? Jakie macie hobby?

Pozdrawiam!
I tu zapraszam do galerii :)




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz