Hej :)
W dzisiejszym poście powiem Wam coś o moim hobby,
którym jest szydełkowanie. Może uda mi się nawet wkleić kilka zdjęć moich prac
(wiecie.. jestem laikiem w prowadzeniu bloga). Aktualnie jestem w trakcie kilku
różnych robótek, co znacznie przedłuża czas do ukończenia ich. Nie są to też
prace jakieś super szczególne, biorąc pod uwagę inne blogerki zajmujące się
szydełkowaniem czy innymi robótkami.
Zacznijmy od początku... Przygodę z szydełkiem
zaczęłam około półtora roku temu. Zaraziła mnie tym moja ciocia, która lubuje
się w tworzeniu serwetek, aniołków czy innych drobnych w strukturze rzeczy. Ja
natomiast zawsze wolałam „grubsze” rzeczy typu szaliki, kominy, udało mi się
córce zrobić też czapeczkę z motylkiem :) która wraz ze wzrostem pociechy też
jest odpowiednio przerabiana, aby ciągle była dobra. Próbowałam też zrobić
maskotkę, ale poszczególne elementy ruszały się bardziej niż musiały, a nawet ucho odpadło, co
jednoznacznie pokazuje, że ciągle się uczę… W kolekcji zrobionych rzeczy mam
też włóczkowe broszki, które swego czasu cieszyły się sporym zainteresowaniem
kobiet w mojej rodzinie.
Czy któraś z Was też lubi szydełkować bądź tworzyć
jakieś ładne rzeczy? Jakie macie hobby?
Pozdrawiam!
I tu zapraszam do galerii :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz