Hej!
Dzisiaj przedstawiam kolejne zdjęcia, które dotyczą mojej pasji. Wciągnęłam się bardzo, a na moich półkach bransoletek i kolczyków jest tyle, że nigdzie się już nie mieszczą.. Bardzo żałuję, że nikt ich nie chce przygarnąć, ale cóż.. Będę je nosić sama :P
Rozmowy przy kawie...
Szydełko, włosy, paznokcie, jedzenie i zakupy
sobota, 22 lutego 2014
piątek, 7 lutego 2014
Obiecane zdjęcia.
Hej!
Znalazłam wreszcie sposób na moje zdjęcia..Także dodaję i życzę miłego oglądania!
Znalazłam wreszcie sposób na moje zdjęcia..Także dodaję i życzę miłego oglądania!
czwartek, 6 lutego 2014
Subskrybuj:
Posty (Atom)