Hej!
Dzisiaj przedstawiam kolejne zdjęcia, które dotyczą mojej pasji. Wciągnęłam się bardzo, a na moich półkach bransoletek i kolczyków jest tyle, że nigdzie się już nie mieszczą.. Bardzo żałuję, że nikt ich nie chce przygarnąć, ale cóż.. Będę je nosić sama :P
Tak się bawię ;)
Pozdrawiam!












Brak komentarzy:
Prześlij komentarz