sobota, 22 lutego 2014

Kolejna dawka inspiracji..

Hej!

Dzisiaj przedstawiam kolejne zdjęcia, które dotyczą mojej pasji. Wciągnęłam się bardzo, a na moich półkach bransoletek i kolczyków jest tyle, że nigdzie się już nie mieszczą.. Bardzo żałuję, że nikt ich nie chce przygarnąć, ale cóż.. Będę je nosić sama :P



















Tak się bawię ;)

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz