czwartek, 6 lutego 2014

Rękodzieło, czyli moja pasja

Hej!

Po dłuższej przerwie wracam, by coś napisać ;)

Do moich zainteresowań, obok szydełka, drutów, kartek, doszła jeszcze makrama, która jest świetnym sposobem na zabicie czasu i oderwanie się od natrętnych myśli. Niestety, na obecną chwilę nie mam jak przesłać zdjęcia, bo oczywiście coś znowu musiało się zepsuć, nie wiem, o co chodzi :/

A na dzień dzisiejszy zapraszam do oglądania prac na Google, a, wierzcie mi, jest co oglądać.

Jak nauczę się ogarniać te zdjęcia to dodam :)

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz