Hej!
Po dłuższej przerwie wracam, by coś napisać ;)
Do moich zainteresowań, obok szydełka, drutów, kartek, doszła jeszcze makrama, która jest świetnym sposobem na zabicie czasu i oderwanie się od natrętnych myśli. Niestety, na obecną chwilę nie mam jak przesłać zdjęcia, bo oczywiście coś znowu musiało się zepsuć, nie wiem, o co chodzi :/
A na dzień dzisiejszy zapraszam do oglądania prac na Google, a, wierzcie mi, jest co oglądać.
Jak nauczę się ogarniać te zdjęcia to dodam :)
Pozdrawiam!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz