niedziela, 12 stycznia 2014

Nie będzie regularnych wpisów

Witam..
Jakoś męczy mnie fakt, że w danym dniu MUSZĘ coś napisać, bo.. I tu ileś tam powodów..
Nie! Nie! I jeszcze raz NIE!! Czuję się przez to w jakiś sposób ograniczona, nie mam pojęcia jak inni blogerzy funkcjonują sobie w tym internetowym świecie, narzucając sobie "O! Dziś jest piątek (lub inny dzień tygodnia - wolny wybór)! Muszę coś napisać, bo moi czytelnicy czekają" plus milion innych powodów.

Od dziś piszę kiedy chcę, o czym chcę, kto chce ten czyta, kto nie - nie musi. Mam różne zainteresowania, które niekoniecznie muszą przypasowywać się do innych, dlatego w tym miejscu przepraszam tych, co chcieli czytać regularne notki.

Taki off top dzisiaj i zapraszam gdzieś kiedyś ;)

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz