czwartek, 5 grudnia 2013

Czwartkowe zamotanie :)

Witajcie!
Pokażę Wam, co ostatnio zrobiłam pod wpływem chwili, tym bardziej, że spotkał mnie niesamowity zawód w jednej ze spraw życiowych... Ale ja przecież nie o tym :)


Zrobiłam na próbę jedną kokardkę. O taką, jak na tym zdjęciu
Zainspirował mnie wpis na jednym z blogów, ale niestety, nie pamiętam gdzie to było...
"Przepis" na kokardę dodam niebawem. Zastanawiam się, czy ktoś byłby chętny, by sobie taką zrobić :) Jeśli dodamy do tego zaczep typu agrafka, to może być ciekawym uzupełnieniem do bluzki, sweterka, szalika albo czapki. Można też doczepić ją do innych zapięć czy gumki do włosów, co również czyni ją świetnym dodatkiem. To jak? Pokazać? :)

Mam jeszcze kilka innych pomysłów na zainspirowanie Was do robienia na szydełku. Na zachętę pokażę gwiazdki, które też robi się dosłownie chwileczkę
Zdjęcie wyszło trochę rozmazane, tak to jest, kiedy robi się zdjęcia telefonem..

Na dziś starczy.. Jeśli chcecie wiedzieć w jaki sposób zrobiłam kokardę lub gwiazdki to śmiało piszcie :) Dacie mi kolejny powód do pisania ;)

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz